VOYAGER'a Hoş Geldiniz

VOYAGER’ın temelleri 1967 yılında küçük bir atölye de atıldı.

Mütevazi bir atölyede, el emeği ile başlayan yolculuğumuz bugün toplam 8.000 m2 üretim alanında Fransız, Alman ve Japon otomobil markalarının Orijinal Ekipman tedarikçisi (OEM) olarak devam etmektedir.

ISO 9001 ve CE kalite sertifikaları ile üretim yapan VOYAGER, binek, ticari araçlar, 4×4, SUV ve Pick-Up grubu araçlara yönelik aksesuarlar üretmektedir.

VOYAGER ürünleri kullanım amacına göre mükemmel şekilde tasarlanmışlardır, her zaman profesyonel standartlarda üretilmektedir, kurulumu ve kullanımı kolaydır.

Ürünlerinde estetik özellikler kadar, sağlamlık ve fonksiyonelliğe de önem veren VOYAGER Türkiye pazarının yanı sıra 19 farklı ülkede faaliyetlerini sürdürmektedir.

Vizyonumuz

Teknolojinin ve beğenilerin hızla değiştiği günümüzde, bilgi ve tecrübemizi son teknoloji ile harmanlayarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarının farkında olarak sadece gurur duyacağımız ürünler üretmek. Türkiye’de Voyager marka güvenilirliğini ve pazar liderliği konumumuzu devem ettirmek, dünyada tercih edilen marka konumuna gelmek.

Misyonumuz

Ulusal ve global müşterilerimize dünya standartlarında yüksek servis kalitesiyle ürünlerimizi ulaştırmak. Dünya Otomotiv aksesuar pazarında kalitesi herkes tarafından kabul edilen ve bilinen bir dünya markası olmak.

Kurumsal Değer ve İlkelerimiz

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin tam memnuniyetini sağlamak için çaba sarf etmek

İş Ahlakı

Bütün faaliyetler, kararlar ve ilişkilerde en yüksek ahlaki değerleri gözetmek

Sürekli Gelişim

Yapılan her işi geliştirmek için sürekli gözden geçirmek

Çalışanlar

Çalışanları kendilerini geliştirmeleri için, eğitim ve gerekli diğer olanakları sağlayarak desteklemek. Üstün performansı takdir edip ödüllendirmek, tüm çalışan ilişkilerinde dürüstlüğü esas almak

Takım Çalışması ve Karar Alma

Problemler karşısında çözüm odaklı yaklaşım sergilemek

Arama...