Klasik Rollbar FORD Ranger 12-22 Siyah

Klasik Rollbar FORD Ranger 12-22 Siyah

VOYAGER’ın Pick up için ürettiği ekipmanlar, aracınızın kullanım fonksiyonlarını arttırmak, güvenlik özelliklerini arttırmak ve araçlarınıza daha şık ve güçlü bir görünüm kazandırmak için tasarlanmış mükemmel çözümlerdir. 

Sormak istediğiniz bir şey var mı?

Satın alma öncesi ve sonrasında tüm sorularınız için size yardımcı olacağız. Otomotiv uzmanlarından oluşan bir ekip yanınızda.

icon
Ürün Ağırlığı 20,9 kg
icon
Paket Ölçüsü 171x33x57cm.

TEKNİK BİLGİLER

·         Yeni nesil Pick-Up modellerine özel olarak tasarlanmış olan ürün aracın arka cam ve kasa etrafını çevreleyecek şekilde dizayn edilmiştir.

·         Kullanılan 76 mm.’lik boru ürüne dolgun bir yapı sağlayarak araca şık ve dinamik bir görünüm sağlar.Ürün özel bükümlü elektrostatik boyalı 76 mm. çelik borudan üretilmiştir.

·         Çelik boru boyama işleminden önce galvaniz işleminden geçirilerek görsel ve fonksiyonel verimliliği artırılmıştır.

·         Montaj dikey ve yatay eksenli noktalardan gerçekleştirildiğinden, ürünün araca tam olarak ve sağlam bir şekilde oturmasını sağlar.

·         Ürün üzerine kullanım sırasında sis lambası, uyarıcı levha vb. gibi diğer malzemelerin eklenmesine elverişlidir.

·         Tüm Pick-Up modellerine uygulanabilen ürün görsel olarak aracı tamamlarken, araca farklı fonksiyonlarla katkı sağlar.

·         Üretim Sanayi Bakanlığının belirlediği kıstaslar çerçevesinde, ISO 9001-2008 TUEV standartlarında gerçekleştirilmiştir.

Arama...